Najhoršie veci, ktoré si môžete na internete kúpiť

Na internete sa stretávajú strašliví ľudia, ktorí si vymieňajú zaujímavé myšlienky, hrozné obrázky, divoké príbehy a škaredé produkty. Amazon.com je popredným online dodávateľom takmer pre čokoľvek. A tak sa nečudujme, že aj nižšie uvedené skvosty nájdete na webe na mejor aspirador predaj.

15. Šteklivé novely – na internete nájdete mnoho kníh, ktoré si ani nezaslúžia, aby dostali tento názov. Jedná sa o lacné diela s témami pohlavného styku, zneužívania alebo nadprirodzených bytostí. To najlepšie je aj to, že niektoré knihy dostaneme dokonca zadarmo. Len pokračovanie alebo ďalšie diely je nutné zaplatiť.

14. Strieborný kostým pre Vášho psa – je to naozaj veľmi nezvyčajné a nepekné obliekať zvieratá ako ľudí. Nikto by sa nikdy nemal pozerať na Vášho psa ako je oblečený v striebornom kostýme Elvisa.

13. 1500 lienok – Ak na Vás pristane lienka, hovorí sa, že budete mať šťastie. Tak prečo si nekúpiť zrovna 1500 kusov z umelej hmoty, aby ste zaistili, že budete mať šťastie až do konca života? Skvelá dekorácia!

12. Tréningová maska ​​na tvár
Táto maska ​​trénuje nevyužité svaly tvári, a údajne má dobrý vplyv na zníženie príznakov starnutia. Ako presne to funguje, nikto nevie, ale kúpené recenzie ich určite odporúčajú každému, aj keď po ich použití sa budete cítiť ako keby Vám odumrela polka tváre.
11. Toaletný papier s tvárou Obamu – ak dáme politiku stranou, sotva dostanete len dve vrstvy papiera, čo by malo byť samo osebe nezákonné.

10. Nafukovacia ovca – perfektný darček pre nadchádzajúcu rozlúčku so slobodou, narodeniny, odchod do dôchodku alebo párty.

9. Laser na odstránenie tetovania – ak nie ste dosť múdry na to zvoliť si tetovanie, ktoré neoľutujete, tak by ste sa určite mali vyhnúť aj tomuto domácemu laseru na spálenie tetovania z akejkoľvek časti teľa. Ruky preč! Odstránenie nežiadúceho tetovania naozaj nechajte radšej na profesionálov.

8. Obojstranné cigaretové puzdro s jednorožcom – je to krásne, ale nie až tak krásne, že by ste sa s tým mali ukazovať na verejnosti.
7. Moč – marketingová stratégia nás informuje o tom, že by sme si mali tento produkt kúpiť, aby odpudzovali otravné zvieratá robot limpiador, koketné priateľky a prehnane starostlivé manželky.

6. Čistič video hlavy – úplne zbytočnosť, kto v 21. storočí ešte využíva videorekordér?

5. 50 litrov lubrikačného gélu – za kúpu fľašky lubrikačného gélu ešte nikto nikoho nesúdil. Tak prečo si ho nekúpiť naraz v dostatočnom množstve až do konca života? Otázkou zostáva, aký druh života žijete, ak potrebujete také množstvo syntetického maziva?
4. Pohlavná stolička – aby ste sa pri sedení nenudili, dizajnéri vymysleli vtipnú stoličku, ktorá Vás bude stimulovať v tých najlepších miestach.

3. Čínska vlajka – ak nie ste Číňan tak ste ozaj zaujímavý typ človeka. Asi ste vexikológ alebo heraldik.
2. Päť dolárových bankoviek – peniaze zbiera veľa ľudí, aj americké doláre. Ale prečo by ste ich kupovali z internetu za trojnásobnú cenu? Radšej sa spýtajte známych alebo na Facebooku.

1. DVD pre Vašu mačku – niekto vyrobil a editoval film pre mačky. Nevieme, že či je to overené, ale podľa nás stačí laser a Vaša mačka sa zaručene nenudí a má o zábavu postarané. Čo by sme sa dozvedeli ak by mačky mohli hovoriť, že?